ما در پیمایش سیستم پیچیده مهاجرت واخذ اقامت تخصص داریم

سفر به هر گوشه از جهان 

گروه مهاجرتی افتاب

برنامه اقامت نروژ

برنامه اقامت نروژ برنامه اقامت نروژ نروژ دومین کشور خوشحال در جهان است که دارای اقتصاد فراگیر در جهان است و تحصیلات دانشگاهی رایگان را برای بیشتر دانشجویان نروژی و بین المللی ارائه می دهد. کالج ها و دانشگاه ها ، و مرخصی خانوادگی با حقوق سخاوتمندانه را پیشنهاد کنید صندوق بازنشستگی دولت (همچنین به عنوان صندوق نفت و بزرگترین صندوق ثروت مستقل در جهان شناخته می شود) دارایی بالغ بر 1 تریلیون دلار دارایی دارد – و در ماه نوامبر اعلام کرد که نفت و گاز را اضافه می کند. به دلایل اقتصادی و محیطی در سرزمین اصلی اسلو ، تنوع اقتصادی خصوصی در حال حاضر در حال وقوع است.
ادامه مطلب

ویزای تحصیلی نروژ

ویزای تحصیلی نروژ شرایط تحصیل در نروژ با بیش از 15000 تبعه خارجی که در دانشگاه های نروژ ثبت نام کرده اند ، تنوع یکی از نقاط قوت اصلی سیستم آموزشی نروژ است که بسیار مورد احترام است. پذیرش و تحصیل در نروژ ، دوره ها معمولاً از آگوست شروع می شود. دانشگاهها مهلت درخواست خود را بین اول دسامبر (سال قبل) و 15 مارس تعیین می کنند ، اگرچه برخی از مدارس ممکن است مهلت “پیش صلاحیت” داشته باشند. اگر می خواهید برای دریافت مدرک خود به نروژ بیایید ، تحقیقات خود را زود انجام دهید تا مطمئن شوید تاریخ درخواست را از دست نمی دهید. شرایط پذیرش تحصیلی و رسمی توسط دانشگاه ها تعیین می شود.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در نروژ

ثبت شرکت در نروژ اقامت نروژ با ثبت شرکت نحوه راه اندازی شرکت در نروژ برای ادغام یک شرکت در نروژ ، سرمایه گذاران باید اساسنامه و سایر اسناد مانند امضاهای نمونه ، فرم های ویژه یا کپی گذرنامه افراد علاقه مند به افتتاح شرکت در این کشور را تهیه کنند. متخصصان ما در تشکیل شرکت در نروژ می توانند در تهیه پیش نویس اساسنامه و سایر اسناد کمک کنند و می توانند در مورد شرایط ثبت نام به سرمایه گذاران مشاوره دهند. انواع نهادهای تجاری در نروژ سرمایه گذاران خارجی که علاقه مند به افتتاح شرکت در نروژ هستند ، با اشخاص حقوقی موجود برای عضویت در این کشور آشنا شوند.
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در نروژ

سرمایه گذاری در نروژ اقامت نروژ با سرمایه گذاری راهنمای سرمایه گذاری در نروژ اسلو پایتخت و بزرگترین شهر و همچنین شهرستان و شهرداری نروژ است. چگونه می توان در ADR و ETF نروژ سرمایه گذاری کرد نروژ ممکن است به دلیل مناظر بیرونی و نورهای شمالی مشهور باشد ،
ادامه مطلب