ما در پیمایش سیستم پیچیده مهاجرت واخذ اقامت تخصص داریم

سفر به هر گوشه از جهان 

گروه مهاجرتی افتاب

تمکن مالی موناکو

​ تمکن مالی موناکو اقامت موناکو از طریق اثبات تمکن مالی یکی از روشهاي خوب اقامتی موناکو ، ایالت مدیترانه ای واقع در ساحل ساحل عظور ، در جنوب فرانسه ، عضو حقیقی منطقه شنگن است. به دلیل داشتن امکانات تفریحی طبقه بالا ، آب و هوای مطبوع و سیستم مالیاتی مطلوب یکی از ایده آل ترین مکان های اقامتی در اروپا محسوب می شود. ساکنان موناکو از هیچ گونه مالیات بر درآمد شخصی بهره مند نمی شوند ، تمکن مالی موناکو و این امر برای افرادی با ارزش متوسط ​​بالا که مایل به جابجایی به موناکو به عنوان اصلی ترین محل زندگی خود هستند ، انتخاب اصلی است.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در موناکو

​ ثبت شرکت در موناکو اقامت موناکو با ثبت شرکت انواع تجارت در موناکو رایج ترین شکل تجارت در موناکو عبارتند از: بر اساس سرمایه حداقل ۱۵۰۰۰ یورویی تقسیم شده به سهام غیر قابل انتقال و مساوی تقسیم می شود.ثبت شرکت در موناکو حداقل به دو سهامدار با مسئولیت محدود با مشارکت در سرمایه نیاز دارد. این شکل از تجارت نسبتاً جدید است ، که توسط کارآفرینان کوچک و متوسط ​​جذب شده توسط هزینه های کوچک ادغام (به عنوان مثال مربوط به هزینه های ایجاد یک SA) و با مسئولیت محدود آنها ایجاد شده است. مدیریت توسط یک یا چند مدیر منصوب شده توسط بالاترین نمونه در شرکت ، مجمع عمومی سهامداران ، تضمین می شود. ​
ادامه مطلب

سرمایه گذاری در موناکو

سرمایه گذاری در موناکو اقامت موناکو با سرمایه گذاری در موناکو سرمایه گذاری کنید سرمایه گذاری در موناکو – مونت کارلو شاهزاده موناکو که به راحتی قابل دسترسی است ، سبک زندگی استثنایی را در قلب اروپا و سطح مدیترانه ارائه می دهد. از جمله جنبه های بسیاری که موناکو را به مکانی استراتژیک برای انجام تجارت در اروپا تبدیل کرده است ، فضای سیاسی و اقتصادی بی نظیر آن ، وجود زیرساخت های اداری کارآمد ، تراکم فعالیت های مالی و امنیت ساکنان و دارایی آنها است. رژیم مالی فعلی موناکو چگونه است؟
ادامه مطلب

اقامت خودحمایتی موناکو

اقامت خودحمایتی موناکو اقامت تمکن مالی موناکو موناکو شاهنشاهی موناکو واقع در دریای مدیترانه و تنها همسایه فرانسه ، دومین کشور کوچک در جهان است. موناکو سطح بالایی از زندگی ، آب و هوای معتدل ، سطح بالایی از امنیت شخصی ، زیرساخت مدرن و کارآمد و عدم وجود مالیات بر درآمد یا سرمایه را ارائه می دهد. برای اقامت ، باید توانایی کافی را داشته باشید تا بتوانید از پس هزینه های زندگی ، به ویژه اجاره و قیمت املاک و مستغلات ،که قابل مقایسه با پایتخت های بزرگ هستند ، باشید.
ادامه مطلب