ما در پیمایش سیستم پیچیده مهاجرت واخذ اقامت تخصص داریم

سفر به هر گوشه از جهان 

گروه مهاجرتی افتاب

اقامت کاری المان

اقامت کاری المان ویزای کار آلمان آیا می خواهید در آلمان ، یک کشور عضو اتحادیه اروپا زندگی و کار کنید؟ مشابه گرین کارت در ایالات متحده ، اتحادیه اروپا حق کار و اقامت در اتحادیه اروپا را ارائه می دهد. اقامت کاری المان آلمان به فارغ التحصیلان دانشگاه (یا دانشگاه علمی پژوهشی معتبر) کارت ابی اتحادیه اروپا به فارغ التحصیلان دانشگاه (یا مدارک تحصیلی قابل مقایسه) از کشورهای غیر اتحادیه اروپا می تواند عنوان اقامت را به منظور اشتغال دریافت کنند. کارت آبی اتحادیه اروپا به اتباع ممتاز کشورهای ثالث بسیار واجد شرایط برای مهاجرت دائم به آلمان کمک می کند.
ادامه مطلب

ثبت شرکت در آلمان

​ ثبت شرکت در آلمان اقامت آلمان با ثبت شرکت آیا می خواهید یک شرکت با مسئولیت محدود (UG یا GmbH) در آلمان ایجاد کنید؟ ما یک نقشه راه برای کمک به شما در هدایت روند شکل گیری ، تهیه کرده ایم. این ساعتها در تحقیقات شما صرفه جویی می کند ، زیرا ما همه مواردی را که برای ثبت نام در یک چک لیست شسته و رفته لازم دارید را شامل می کنیم.ثبت شرکت در آلمان [کلیک و کشیدن برای جابجایی] برای برخی اصطلاحات سرگرم کننده آلمانی آماده شوید! به سبک آلمانی واقعی ، حلقه های اداری زیادی برای پرش وجود دارد و فرم هایی برای پر کردن.
ادامه مطلب

​خرید ملک در آلمان

​خرید ملک در آلمان اقامت المان با خرید ملک دریافت اقامت المان با خرید ملک آلمان یکی از اقتصادهای قدرتمند در اروپا، کشور توسعه یافته و استانداردهای زندگی عالی برای سرمایه گذاران است. آلمان یکی از محبوب ترین مکان های مهاجرت در جهان برای خانواده های با ارزش است. هنگامی که به خرید املاک توسط خارجی ها می رسد، کشورهای کم لیبرال به عنوان آلمان هستند. هر دو شخص و اشخاص حقوقی مجاز به خرید املاک و مستغلات در این کشور هستند. منشاء و شهروندی شخص بی اهمیت است. مهاجرت به آلمان با خرید ملک
ادامه مطلب

اقامت آلمان با سرمایه گذاری

اقامت آلمان با سرمایه گذاری سرمایه گذاری در آلمان آلمان یکی از اقتصادهای قدرتمند در اروپا ، کشور پیشرفته و استاندارد زندگی عالی برای سرمایه گذاران HNW است. آلمان همچنین دارای بهترین سیستم آموزشی ، مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی و کیفیت بالای سطح زندگی است. و مرکز تجارت ، علوم و نوآوری ها است. در آلمان اساساً هیچ برنامه دولتی ارائه دهنده ویزاهای طلایی برای سرمایه گذاری وجود ندارد. همچنین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به منظور اقامت امکان پذیر نیست.
ادامه مطلب

خوداشتغالی آلمان

خوداشتغالی آلمان ویزای خوداشتغالی آلمان در آلمان ، دو راه برای ایجاد مشاغل وجود دارد: یا خود اشتغالی دارید (Gewerbetreibender) ، یا آزاد کار (Freiberufler) هستید. شما در این مورد انتخابی ندارید – این به حرفه شما بستگی دارد. اشتغال خودکار یا آزاد کار با توجه به برخی تشریفات تفاوت ایجاد می کند و همچنین در ساختار قانونی شرکت شما تأثیر می گذارد. کار به عنوان فریلنسر / ویزای فریلنسر آلمان در آلمان ، مشاغل زیادی به عنوان “مشاغل لیبرال” (“فری بروفه”) شناخته می شوند. اگر در یکی از این مشاغل شغلی راه اندازی کنید ، معمولاً به عنوان فری فورفولر کار می کنید. این شامل:
ادامه مطلب

ویزای تحصیلی آلمان

ویزای تحصیلی آلمان تحصیل در آلمان آلمان مقصد ایده آل برای تحصیل در خارج از کشور است: آموزش در کلاس جهانی ، زندگی هیجان انگیز شهری که در مناظر زیبا قرار گرفته است و فرهنگ استقبال از مردم از سراسر جهان. حقایق و ارقام مربوط به سیستم آموزش عالی آلمان آلمانی ها تا حدودی از قضا کشور خود را “کشور شاعران و اندیشمندان” می نامند. با این وجود: / ویزای تحصیلی آلمان در آلمان حدود 400 م ofسسه آموزش عالی وجود دارد که بسیاری از آنها برنامه های آموزشی را به زبان انگلیسی ارائه می دهند
ادامه مطلب

خرید کسب و کار در آلمان

خرید کسب و کار در آلمان خرید بیزینس در آلمان اگر می خواهید در یک کشور خارجی سرمایه گذاری کنید همیشه لازم نیست که از ابتدا شروع کنید. بسیاری از خارجیانی که تصمیم دارند فعالیت تجاری خود را در آلمان گسترش دهند ، به جای ثبت شرکت جدید ، خرید یک شرکت محلی را انتخاب می کنند ، که این در مدارک مقامات محلی موجود است. وکلای ما در آلمان می توانند جزئیات مورد نیاز قانونی خرید یک شرکت در این کشور را به شما ارائه دهند. تجارت در آلمان / خرید کسب و کار در آلمان
ادامه مطلب

ویزای جستجوی کار آلمان

ویزای جستجوی کار آلمان اقامت آلمان جستجوی کار اینها به عنوان یکی از اقتصادهای پیشرو جهان و از نظر جسمی بزرگترین کشور اروپا فقط دو دلیل مهم در میان بسیاری از افراد جهان از سراسر دنیا هستند که می خواهند در آلمان شغل پیدا کنند. جذابیت اکثر کشورها در اتحادیه اروپا این است که شما برای شروع مراحل کار قبل از درخواست ویزا ، اجازه کار و حقوق اقامت نیاز به پیشنهاد کار از کارفرمای خود دارید. آلمان از افراد واجد شرایط برای زندگی در آنجا و ویزای جستجوی کار آلمان استقبال می کند. برخلاف بسیاری از کشورهای اروپایی ، یک گزینه اقامت منحصر به فرد در آلمان وجود دارد
ادامه مطلب

اقامت آلمان با خرید سهام

اقامت آلمان با خرید سهام بهترین سرمایه گذاری در آلمان معامله سهام در آلمان ارزش شرکت ، SPA ، مالیات و استراتژی خرید سهام GmbH آلمان با اقتصاد قوی و سیستم حقوقی قابل اعتماد خود مکان بسیار جذابی برای خریدها است. تیم وکلای متخصص و انگلیسی زبان ما ، وکلای شرکت ها و وکلای مالیاتی ، تجربه زیادی در معاملات شرکت ها ، به ویژه خرید شرکت های با مسئولیت محدود قانون آلمان و شرکت های سهام توسط سرمایه گذاران از سایر حوزه ها دارند. تیم حقوقی و مالیاتی شرکت ما متشکل از وکلای باتجربه و مشاوران مالیاتی است که قبلاً در شرکت های بزرگ حقوقی بین المللی یا به عنوان مشاور داخلی M&A کار می کردند.
ادامه مطلب

ویزای استارت آپ آلمان

ویزای استارت آپ آلمان کارآفرینی در آلمان از سرتاسر اروپا ، گرفته تا نیوزیلند ، ایتالیا و سایر پایتخت های اروپا ، ما ذکر کرده ایم که در آن می توانید برای Startup Visa درخواست دهید ، مکان خود را تغییر دهید و یک تجارت پر رونق ایجاد کنید. رابطه بین کارآفرینی مهاجران و توسعه اقتصادی کشورهای میزبان به طور فزاینده ای برجسته می شود ، زیرا دولت های مختلف اکنون استراتژی هایی را برای فریب ابتکارات کارآفرینی مهاجران در پیش می گیرند.
ادامه مطلب