روش اخذ ویزای کار در رومانی

روش اخذ ویزای کار در رومانی
Rate this post

داشتن پیشنهاد کار از یک شرکت معتبر در رومانی یکی از راه های مهاجرت از طریق أخذ ویزای کار در رومانی ست . در کشور رومانی کار فرما باید کار خود را سه ماه در رومانی آگهی کند و اگر فرد واجد شرایط در رومانی نبود ،کارفرما به مدت سه ماه کار را در کشورهای عضو اتحادیه اروپا آگهی میکند در این صورت اگر بازهم فرد متقاضی دارای شرایط ذکر شده در آگهی یافت نشد کار فرما میتواند برای فرد دعوتنامه ارسال کند .
همچنین کارفرما باید مبلغی را برای حقوق شما در نظر بگیرد .
که این حقوق در نظر گرفته شده باید برای هزینه های شما و خانواده اتان بعد از کم کردن هزینه مالیات کافی باشد .
راه دیگری که برای أخذ ویزای کار در رومانی وجود دارد این ست که فرد با ویزای تحصیل وارد رومانی شود . با این وجود دانشجو اجازه کار نیمه وقت به مدت 20 ساعت در هفته را دارد.
این راه ،راه مناسبی ست چراکه بعد از اتمام تحصیل ،شخص متقاضی میتواند برای أخذ ویزای کار اقدام کند و بعد از اینکه به مدت سه سال در رومانی مالیات پرداخت ،میتواند برای گرفتن اقامت دائم در رومانی اقدام کند .

توجه داشته باشید که أخذ ویزای کار در رومانی یک امر حقوقی ست و باید بر حسب قوانین ومقررات اقدام شود بنابراین شما بهتر است با وکلا و مشاوران حقوقی بحث کنسد .
و همچنین توجه داشته باشد کارفرمایی که برای شما دعوتنامه ارسال کرده خود باید دارای مجوز
کار باشد .

 

 

 

مهاجرت به کشور رومانی از طریق کار ویزای کار رومانی اقامت از طریق کار در رومانی کار در رومانی مدارک و شرایط لازم جهت اخذ ویزای کار رومانی نحوه اخذ ویزای رومانی ویزای کاری بلژیک ویزای رومانی


Rate this post

نویسنده مطلب admin