تابعیت دومینیکا توسط سرمایه گذاری

اقامت و پاسپورت دومینیکا
خانه دوم در قطب جهانی گردشگری

اگرچه در میان برترین ها ، شکل گیری های طبیعی شگفت انگیز و زیبایی های بارز و بی نظیر مشترک المنافع مشترک المنافع دومینیکا تنها چیزهایی نیستند که هزاران نفر از اتباع خارجی که به دنبال تابعیت دوم هستند ،

به خود جلب می شوند. این “جزیره طبیعت” کارائیب ، همانطور که معمولاً از آن یاد می شود ، دومینیکا با برنامه های سرمایه گذاری یکی از ارزانترین شهروندی جهان را ارائه می دهد. با تنها 74000 نفر جمعیت ،

آب و هوای گرمسیری گرمسیری به شما کمک می کند تا از سرمازدگی در زمستان رهایی یابید و از مردم خوشحال و استقبال کنید ، دومینیکا یک مقصد مهاجرتی ایده آل را ایجاد می کند.

جزیره کارائیب دومینیکا به دلیل طبیعت بکر و غیرمذهب خود ، جنگلی استوایی که دو سوم جزیره ،

رودخانه ها ، دریاچه ها ، آبشارها و هیجان های آتشفشانی را پوشانده است ، از دیرباز مرکز توجه گردشگران بوده است.

با گذشت زمان ، دولت دومینیکن با برنامه سرمایه گذاری انعطاف پذیری زیادی را به شهروندان وارد کرده است. برنامه شهروندی اقتصادی دومینیکا ، که امروز وجود دارد ،

از نیاز به اقامت برای به دست آوردن تابعیت که تا سال 1993 امکان پذیر نبود ، چشم پوشی می کند. همه اینها ترکیب شده است تا دومینیکا به مکانی تبدیل شود که دوست دارید خانه دوم داشته باشید و از ویزا لذت ببرید. دسترسی به بیش از 125 کشور جهان

راهی سریع و سر راست برای شهروندی دوم / پاسپورت دومینیکا

یکی از سریعترین مسیرها برای کسب تابعیت دومینیکن از طریق گزینه “شهروندی با سرمایه گذاری” (CBI) است.

این فرایندی است که به افراد خارجی و غالبا خانواده ها و وابستگان آنها می تواند از طریق کمک مالی به اقتصاد کشور میزبان شهروندی دوم را بدست آورند.

برای مقابله با تأثیرات مهاجرت و جذب سرمایه گذاری خارجی توسط کشورهای کارائیب در اوایل دهه هشتاد معرفی شد ،

تابعیت اقتصادی فقط توسط تعداد انگشت شماری از کشورها ارائه می شود. جالب است که ، یک انتشار جهانی نیز یک رتبه بندی سالانه دارد که کلیه شهروندان فعال را با برنامه های سرمایه گذاری مقایسه می کند و تصمیم گیری تحصیلی را برای سرمایه گذاران آسان می کند.

تابعیت دومینیکا توسط واحد سرمایه گذاری

تابعیت اقتصادی دومینیکا توسط قدیمی ترین شهروندان توسط برنامه های سرمایه گذاری در جهان است.

برای اجرای موثر این برنامه موفق ، دولت دومینیکن تابعیت را توسط واحد سرمایه گذاری (CBIU) تنظیم کرده است که کلیه امور مربوط به برنامه را بر عهده دارد. تأسیس CBIU گواهی بر پایبندی دولت دومینیکن به این برنامه است و کیفیت پیشنهادات آن را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است.

این واحد به تقویت شهروندی دومینیکا توسط برنامه سرمایه گذاری اختصاص یافته است که نقش مهمی در بسیج سرمایه گذاری های خصوصی برای کشور و ایجاد اقتصاد متنوع ، پایدار و مقاوم دارد.


گزینه های سرمایه گذاری برای شهروندی اقتصادی دومینیکا


تمام آنچه شما باید برای داشتن تابعیت اقتصادی دومینیکا واجد شرایط باشید ، شخصیتی قوی و بدون سابقه کیفری ،

سلامتی عالی و مهارت های اساسی در زمینه زبان انگلیسی است. در مورد گزینه های موجود برای سرمایه گذاران خارجی در تابعیت دومینیکا توسط برنامه سرمایه گذاری ، دو مورد وجود دارد:
* کمک مالی به صندوق دولت دومینیکا (خیره از 100000 دلار)
* سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

پاسپورت دومینیکا

برای مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر و دانستن نظر کارشناسان خبره موسسه با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۲۶۲۹۳۴۲۱
۰۲۱-۲۶۲۹۳۴۱۸
۰۲۱-۲۲۰۴۰۵۸۱
۰۲۱-۲۶۲۹۳۵۸۳
۰۲۱-۲۲۰۴۰۵۶۹
۰۲۱-۲۶۲۹۳۵۷۷