اقامت دانمارک از طریق سرمایه گذاری

ما می توانیم در دانستن قوانین دانمارک، مسائل مهاجرتی، و در گرفتن اجازه اقامت دانمارک به شما کمک کنیم. زمانی که شرکت تاسیس می کنید، می توانید اجازه اقامت موقت برای کار و زندگی را به مدت یک سال و قابل تمدید برای ۵ سال در دانمارک بگیرید. حداقل سرمایه شرکت باید ۸۰٫۰۰۰ DDK= تقریبا ۱۰٫۷۳۰ یورو باشد. ما یک حساب بانکی به نام متقاضی باز خواهیم کرد. متقاضی باید به حساب شرکت دانمارکی پول انتقال دهد. اگر متقاضی نخواهد که همه مقدار پول را یکجا واریز کند ، در اینجا ما می توانیم سرمایه را با پول خود واریز کنیم و سپس آن را از حساب برداشت می کنیم. زمانی که متقاضی به دانمارک بیاید، مبلغ سرمایه را به ما بازمی گرداند.

اگر خارجی ها بخواهند اجازه اقامت موقت دانمارک را دریافت کنند، خریدن شرکت کافی نیست. متقاضی باید حتما ثابت کند کند که می خواهد یک شرکت مهم و نوآورانه در دانمارک تاسیس کند، برای مثال تاسیس رستوران/ فروشگاه/ شرکت بازرگانی مبنای کافی برای گرفتن اجازه اقامت در دانمارک محسوب نمی شود. فرد خارجی باید یک شرکت مهم تاسیس کند، که در آن حضور موسسان شرکت الزامی است. توصیه می شود که سهامداران شرکت بیش از سه یا چهار نفر نباشند.
متخصصان شرکت ما به شما کمک خواهند کرد تا یک طرح کسب و کار و اسناد و مدارک لازم برای یک شرکت را آماده کنید و برای اعلام همکاری با شرکت های دانمارکی به شما کمک می کنند. همچنین یک پیش نویس قرارداد با یک شرکت دانمارکی و دیگر اسناد مورد نیاز را برای شما تهیه خواهیم کرد. همه ی اسناد به زبان دانمارکی یا انگلیسی خواهند بود.
متقاضیانی که می خواهند اجازه اقامت در دانمارک را بگیرند می توانند برای اجازه اقامت به سفارت محلی خود درخواست ارائه دهند، یا اینکه ما می توانیم برای مشتری در دانمارک این کار را انجام دهیم و سپس متقاضی باید برای انگشت نگاری به سفارت محلی خود مراجعه کند.
خانواده خود را به محدوده شنگن بیاورید (دانمارک)
متقاضی باید برای هر کدام از اعضای خانواده به طور جداگانه اقدام کند. شروط اولیه در ادامه آمده اند: مشتری باید بتواند خود و خانواده خود را حمایت کند و تمام اعضای خانواده باید در یک آدرس مشترک در دانمارک زندگی کنند. اعضای خانواده اجازه اقامت موقت می گیرند که به آنها اجازه کار می دهد.

بدیهی است پس از تمدید سالیانه تا ۵ سال متقاضی میتواند تقاضای شهروندی و اقامت دایم نماید
اجازه اقامت دائم برای زندگی در دانمارک
شروط اولیه برای اجازه اقامت دائم در دانمارک عبارتند از:
حداقل ۵ سال زندگی قانونی در دانمارک
متقاضی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشد
سوء پیشینه نداشته باشد
بدهی به دولت دانمارک نداشته باشد
هیچ حمایت مالی از طرف دولت از سه سال قبل از درخواست از او نشده باشد
دانش ابتدایی زبان دانمارکی( گواهی آزمون دولتی الزامی است)
کار یا تحصیل تمام وقت در دانمارک به مدت حداقل سه سال قبل از درخواست
در حال کار تمام وقت یا تحصیل در زمان درخواست

 

 

اجازه اقامت در دانمارک اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت اقامت از راه ثبت شرکت اقامت دائم دانمارک اقامت دانمارک اقامت دانمارک از راه ثبت شرکت اقامت دانمارک از طریق ثبت شرکت اقامت کشور دانمارک پناهندگی در دانمارک ثبت شرکت در اروپا ثبت شرکت در دانمارک ثبت شرکت و اقامت دانمارک شرایط ثبت شرکت در دانمارک شرایط مهاجرت به دانمارک 2016 شرایط مهاجرت به دانمارک 2017 کرون دانمارک گرین کارت دانمارک 2016 لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک 2015 مشاوره اقامت دانمارک هزینه ثبت شرکت در دانمارک ویزا اقامت دانمارک